bendruomene baneris tekstas

piesiniukonkursas 620x329

 

[ KONKURSAS BAIGĖSI ] Kiekvienas savo šeimą mato ir supranta skirtingai. Vieniems šeima - tai tėvai ir vaikai, kitiems - tėvai, vaikai, seneliai, pusbroliai, tetos ir net naminiai augintiniai. Kaip jūsų vaikas apibūdina savo šeimą? Ką jis jau žino apie savo šeimą?
 
Šiais metais Tarptautinę šeimos dieną kviečiame paminėti kūrybiškai - piešiniais ar kitomis meninėmis priemonėmis pristatant savo šeimą. Paklausite, kodėl verta dalyvauti šiame konkurse? Pirmiausia, dėl nuostabių prizų, o, svarbiausia, dėl puikios galimybės su vaikais pakalbėti apie šeimą, šeimos artumą ir ryšį.
 
KONKURSO SĄLYGOS
 
Konkursas padalintas į dvi amžiaus grupes.
 
3-6 metų vaikai pasirinkę jiems patinkančią meninę priemonę piešia, dažo, lipto ar karpo ir klijuoja savo šeimos portretą. Tėveliai gali padėti vaikams ir kartu aptarti, kurie žmonės bus pavaizduoti šiame portrete: seneliai, tėvai, broliai ir seserys, dėdės, kačiukas?
 
Šios amžiaus grupės laimėtojui padovanosime leidyklos „Nieko rimto“ knygą „Malūnų slėnis“. Tai puiki knyga mažiesiems skaitytojams apie svajones.
 
7-11 metų vaikai dalyvaudami šiame konkurse domėsis savo šeimos geneologiniu medžiu ir pasirinkę jiems patinkančią meninę priemonę tą medį pavaizduos. Jiems bus reikalinga tėvų, senelių, o gal net kitų giminaičių pagalba.
 
Šios amžiaus grupės laimėtojui padovanosime leidyklos „Nieko rimto“ knygą „Ulfas ir stebuklinga barzda“. Tai knyga apie berniuką Ulfą Mulfą, kuris yra žymiausias miestelio išdykėlis.
 
Dalyvaudami konkurse prisiminkite, kad nėra vieno teisingo šeimos portreto ar šeimos medžio. Kiekviena šeima yra unikali savo sudėtimi ir tuo kiekviena šeima yra nuostabi. Kviečiame aktyviai dalyvauti visas nuostabias, dideles ir mažas šeimas.
 
Norėdami dalyvauti konkurse tėvai vaikų atliktus darbelius turi kuo kokybiškiau nufotografuoti ar nuskanuoti ir iki gegužės 14 dienos atsiųsti el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Laiške būtina nurodyti vaiko vardą ir amžių. Visus mums atsiųstus darbelius sugrupuosime į dvi grupes pagal vaikų amžių ir gegužės 15 dieną - Tarptautinę šeimos dieną - šių darbų galerijas paskelbsime mūsų Facebook puslapyje.
 
3 dienas po darbelių paskelbimo, iki gegužės 17 dienos, 23:59 valandos, visi norintys galės balsuoti už jiems labiausiai patikusius darbelius paprasčiausiai paspaudę patinka ("like") ant mūsų Facebook svetainėje paskelbtos nuotraukos. Laimėtojais bus paskelbti du daugiausia "patinka" paspaudimų sulaukę darbeliai (po vieną iš 3-6 metų ir 7-11 metų grupių). Laimėtojus paskelbsime gegužės 19 dieną mūsų Facebook puslapyje ir www.misriseima.lt svetainėje.